Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Коханівка

КОХАНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру і за 30 км від залізничної станції Жеребкове на лінії Одеса—Помічна. Населення — 1212 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Благодатне, Бондарі, Боярка, Калини, Новоселівка, Паси цели.
На території села розміщений колгосп "Украї­на" зернового і м'ясо-молочного напряму, який має 4875 га угідь, у т. ч. 3212 га орної землі. У 1967 році колгосп виробив на 100 га угідь 229 цнт молока і 45 цнт м'яса, виростив з га 22,4 цнт пшениці. Є млин, пилорама, ремонтна майстерня, відділення "Сільгосптехніка".
В селі працюють середня школа, бібліотека, два клуби на 300 місць, дільнична лікарня на 30 ліжок. За післявоєнні роки споруджено 300 нових будинків.
Село засновано на початку XIX століття. У 1905 році селяни спалили поміщицьку садибу. Партійний і комсомольський осередки виникли в 1920 році. В с. Коханівці вперше на Одещині запроваджено новий обряд — комсомольські ве­сілля.    
Сільгоспартіль "Світлий шлях" (с. Пасицели), що була переможцем у соціалістичному змаганні на честь XXIII з’їзду КПРС, одержала перехід­ний Червоний прапор райкому КП України та райвиконкому. Бригадир комплексної бри гади цього колгоспу К. П. Дорошенко удостоєна , у 1966 році звання Героя Соціалістичної Праці.

Сучасна карта - Коханівка