Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Борисівка

БОРИСІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване на західному березі озера Сасика, за 5 км на південь від районного центру. Населення — 1836 чоловік. Сільраді підпорядковане село Глибоке.
В селі міститься четверта комплексна бригада колгоспу ім. Татарбунарського повстання. Гос­подарство тваринницького напряму. Вирощуються також кукурудза, цукрові буряки, соняшник і виноград. На території села багато високоякісних глин і піску, на базі яких працюють цегельний завод і 3 гончарних цехи.
У Борисівці є восьмирічна школа, бібліотека, Будинок культури на 800 місць. Тут розміщені дитяча протитуберкульозна лікарня на 120 місць, грязелікарня, пансіонат. За 1959-1965 рр. в селі побудовано 72 житлові будинки. До послуг населення - швейна майстерня.
Засноване село в 1822 році. Його населення поповнювалось переселенцями з Нижньої Буковини, Хотинського й Ізмаїльського повітів.
Біля села виявлені рештки поселень доби бронзи (ІІ тисячоліття до н. е.). Поблизу с. Глибокого знайдено залишки черняхівського поселення (ІІ-V століття н. є.) і слов'янського селища (Х— XI століття).

Сучасна карта - Борисівка