Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Семенівка

СЕМЕНІВКА – село, центр сільської Ради. Розташована на правому березі Дністровського лиману за 20 км на північний захід від районного центру. Населення – 645 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Веселе, Гончарівка, Південне та Садове.
На території села міститься центральна садиба колгоспу «Знамя Ленина», який володіє 4385 га землі, в т. ч. 3377 га орної і 189 га виноградників. Виробничий напрям – виробництво зерна і тваринництво. Допоміжні підприємства – виноробня, лісопильня, ремонтні майстерні. Колгоспники у 1967 році досягли врожаю пшениці 29,8 цнт з га і одержали 18,5 тис. яєць на 100 га зернових. За успіхи у виробництві зернових і кормових культур бригадиру механізаторів І. Я. Даниленку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб, працює університет культури. За роки семирічки в селі споруджено 40 житлових будинків.
Село засноване на початку XIX століття.
Поблизу сіл Семенівки та Південного виявлено поселення скіфського часу IV-III століть до н.ери.

Сучасна карта - Семенівка