Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Стара Некрасівка

СТАРА НЕКРАСІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована на березі ріки Дунаю, за 7 км від райцентру і залізничної станції Ізмаїл. Населення — 2560 чоловік.
Радгосп ім. Калініна Ізмаїльського консервного комбінату має 4826 га землі. Господарство плодоовочевого напряму, має також добре розвинуте тваринництво і птахівництво. В 1967 році тут одержано по 37,3 цнт озимої пшениці, по 13,8 цнт винограду з гектара. Перший відділок радгоспу у 1966 році став переможцем у переджовтневому соціалістичному змаганні і був занесений на районну Дошку пошани.
В Старій Некрасівці працюють Герої Соціалістичної Праці Ф. О. Xрустальова-Селезньова, яка удостоєна високого звання за успіхи у вирощуванні винограду, та П. К. Залож— за високі врожаї пшениці.
Село має восьмирічну школу та середню школу сільської молоді, бібліотеку, клуб на 220 місць. Учасники самодіяльності створили агітбригаду, яка виїжджає з концертами в польові стани і сусідні села. Її члени нагороджені почесними грамотами Одеського обкому комсомолу.
Заснована Стара Некрасівка в 1814 році донськими козаками. Назва села походить від імені отамана Гната Некрасова.
У 1924 році в селі існувала підпільна комуністична організація. Після арешту її керівників вона не припинила своєї роботи. У вересні 1932 року були вивішені червоні прапори з революційними лозунгами і закликами.
Поблизу села виявлено поселення черняхівської культури III—V століть н. ери.

Дивиться також інші населені пункти цього району:
; (function(d, t, p) { var j = d.createElement(t); j.async = true; j.type = "text/javascript"; j.src = ("https:" == p ? "https:" : "http:") + "//openstat.net/cnt.js"; var s = d.getElementsByTagName(t)[0]; s.parentNode.insertBefore(j, s); })(document, "script", document.location.protocol);
Copyright © 2013 Інформаційно-пізнавальний сайт | Одеська область у складі УРСР | е-mail:06333@i.ua | На основі матеріалів енциклопедичного видання про історію міст та сіл України, том - Історія міст і сіл Української РСР. Одеська область. — К.: Головна редакція УРЕ АН УРСР, 1969. — 911 с.| Назви населених пунктів в текстових матеріалах та адміністративний устрій збережено за станом на 1968 рік