Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Перельоти

ПЕРЕЛЬОТИ - село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Кодими, за 10 км від районного центру. Населення – 2431 чоловік. Сільраді підпорядковане село Немирівське.
Тут розташований колгосп «Червоний партизан» рільничо-тваринницького напряму, який має 4330 га земельної площі, в т.ч. 2657 га – орної. Із допоміжних підприємств працюють цегельний завод, олійня, деревообробна та ремонтна майстерні, млин, молочно-сепараторний пункт.
У селі – восьмирічна та середня школа, є клуб, народний університет культури, бібліотека. Учителька М.Н. Бондарчук удостоєна звання заслуженого вчителя школи УРСР.
До послуг жителів шевська і кравецька майстерні.
Перші відомості про село відносяться до 1764 року. Під час громадянської війни в селі діяв підпільний повстанський комітет під керівництвом посланців Одеського комітету партії М.Корнєва, К. Гонци.
Археологічні дослідження виявили залишки поселень трипільської (III тисячоліття до н.е.) та черняхівської (II – VI століття н.е.) культур.

Сучасна карта - Перельоти