Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Баранове

БАРАНОВЕ — село, центр сільської Ради, розташоване на річці Малому Куяльнику за 7 км на південний захід від районного центру і за 7 км від шосе Одеса- Київ. Біли села є поклади будівельних матеріалів: піску, глини, каменю черепашнику. Населення 588 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Малинівка, Причепівка, Сухомлинове.
В селі — центральна садиба колгоспу ім. Горького, що мас 7570 га земельної площі, в т. ч. 4809 га орної, 1402 га пасовищ: пилораму, сепараторний пункт. Основні галузі господарства — рільництво й тваринництво.
Є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. Крім того, жителі мають власні бібліотечки. За 1959— 1966 рр. побудовано 80 житлових будинків. Вулиці села озеленені.
Село виникло на початку XIX століття.
Під час Великої Вітчизняної війни за бойові подвиги двічі удостоєний звання Героя Радянського Союзу уродженець с. Малинівки С. Є. Артеменко. якому в селі встановлено бюст.

Сучасна карта - Баранове