Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Плоске

ПЛОСКЕ - село, центр сільської Ради. Відстань до районного центру – 25 км, до залізничної станції Жеребкове – 15 км. Населення – 1960 чоловік.
В селі розміщений колгосп «Дружба» рільничо-тваринницького напряму, в користуванні якого 6 тис. га землі, в т.ч. 4521 га орної. Є допоміжні підприємства – млин, олійня, кузня.

Село має середню школу, бібліотеку клуб. Будинок культури на 500  місць. За 1959-1966 рр. споруджено 300 нових будинків. Посаджено 10 тис. фруктових дерев. У 1967 році відкрито комбінат побутового обслуговування.
Перші відомості про село належать до середини XVIII століття. Під час революції 1905-1907 рр. в Плоскому мали місце селянські заворушення – селяни захопили поміщицьку землю та ліс. Під час громадянської війни жителі брали участь в загоні І.К. Дячишина та бригаді Г.І. Котовського.
Уродженець села Н.Л. Кудрявцеву посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу за участь в обороні Одеси в роки Великої Вітчизняної війни.

Сучасна карта - Плоске