Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Анатолівка

АНАТОЛІВКА – село, центр сільської Ради розташоване за 44 км від райцентру і за 28 км від станції Раухівка на лінії Одеса – Москва. Населення – 738 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Антонівка, Веселе, Красне, Кринички і Шутове.
В селі міститься колгосп «Україна», який володіє 9372 га землі. Виробничий напрям – рільництво і м'ясо-молочне тваринництво. З 1963 по 1967 рр. артіль зібрала з га пересічно по 21,3 цнт пшениці, виробила по 42,2 цнт м’яса, 269 цнт молока на 100 га сільгоспугідь.
Є восьмирічна школа. Будинок культури на 500 місць.
З 1963 по 1968 рр. збудовано 150 житлових будинків, забруковано вулиці, відкрито побутовий пункт з шевським і швейним цехами.
У селі багато жінок-вишивальниць, художнє мистецтво яких визначається самобутністю і оригінальністю. Увійшли в побут жителів нові обряди: у День врожаю кращим механізатором підносять паляниці, на яких відзначена кількість намолоченого хліба.
Анатолівна заснована в 1822 році переселенцями з Тамбовської та Рязанської губерній. В період громадянської війни селяни боролись з ворогами нашої країни в партизанському загоні П. О. Тимофєєва.
Біля с. Кринички знайдено поселення періоду бронзи (II тисячоліття до н. ери).
Поблизу села Антонівки розкопано поховання IV століття н. е. з золотою діадемою

Сучасна карта - Анатолівка