Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Петрівка

ПЕТРІВКА (кол. Кориіївка, Кандибене) – село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Тилігулу, за 33 км на південь від районного центру. До залізничної станції березівка (на лінії Одеса-Москва) – 30 км. Через село проходить шосе Одеса – Андрієво-Іванівка, населення –
550 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Сиротинка, Стрюкове, Шевченка, Яковлєве.
У колгоспі ім. Петровського, який має 3465 га земельної площі, крім основних галузей рільництва і тваринництва, розвивається городництво, виноградарство. Садівництво.
Тут є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Петрівка виникла на початку ХІХ століття. Біля села є кургани.
В 1920 році створено партійний осередок. Для боротьби з контрреволюційними бандами ревком організував партизанський загін під керівництвом І. П. Чередниченка. Комісаром загону був господарський більшовик П. Л. Бенько.
Уродженець Петрівки Д. Х. Губа за подвиги на фронтах Великої Вітчизняної війни удостоєний звання Героя Радянського Союзу.

Сучасна карта - Петрівка