Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Олександрівка

ОЛЕКСАНДРІВКА  - село, центр сільської Ради. Розташована за 45 км від районного центру і за 30 км від залізничної станції Аліяга. Населення - 2580 чоловік.
На території села міститься колгосп «Шлях Леніна». Він має 5598 га земельних угідь, в т. ч. орної землі - 4025 га, виноградинків - 280 га.
Напрям господарства - вирощування зернових культур, виноградарство, садівництво та м'ясо- молочне тваринництво, зокрема вівчарство. Настриг вовни у 1967 році становив 89 цнт на 100 га сільськогосподарських угідь.
В селі є восьмирічна школа, дві бібліотеки, клуб на 450 місць, лікарня на 50 ліжок. За післявоєнні роки в селі побудовано 150 будинків.
Олександрівна заснована в 1819 році на місці татарського поселення.
Під час румуно-боярської окупації, у 1938 році, селяни на сході заявили про своє бажання «по-старому залишатись громадянами Росії».
В центрі села встановлено пам'ятник комсомольцю Ф. Куроглу, який в період Великої Вітчизняної війни передавав радянським частинам дані про просування ворога, але був схоплений фашистами і загинув як герой.

Сучасна карта - Олександрівка