Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красносілка

КРАСНОСІЛКА (до 1946 року – Гільдендорф) – село, центр сільської Ради. Відстань чо райцентру – 20,6 км, до залізничної станції Куліндорове – 2 км.  Населення – 2030 чоло­вік. Сільраді підпорядковані населені пункти Іллічівка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Світле. На територіїселарозміщений відділок радгоспу «Одеський» овоче-молочногонапряму, який має 3200 га землі, з них 2100 га орної. У 1967 році відділок одержав по 125 цнт помідорів, по 334 цнт озимої пшениці з га і 334 цнт молока на 100 гектарів угідь.
У Красногіріці діють середня школа, клуб на 300 місць, бібліотека. Є лікарня. За роки семирічки споруджено 250 житлових будників.
Село засноване у 1817 р. німцями-колоністами.
На території сільради, біля села Новокубанки, виявлено рештки поселення доби пізньої бронзи (кінець ІІ –  початок 1 тисячоліття до н. ери).

Сучасна карта - Красносілка