Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кам’янка

КАМ’ЯНКА – село, центр сільської Ради. Розташована за 6 км на південь від районного центру. Населення – 665 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Тамарівка.
У селі – центральна садиба колгоспу ім. Щербакова, що має 6119 га землі, в т. ч. орної 4212 га, пасовищ 732 га, під садами й виноградниками – 489 га землі. Господарство успішно розвиває рільництво й тваринництво, садівництво, виноградарство, городництво й бджільництво. З допоміжних підприємств працюють виноробний цех, консервний завод потужністю 1,5 млн. банок овочів і фруктів, пилорама, теслярськостолярна і ремонтна майстерні.
Село має середню школу, Будинок культури на 600 місць, бібліотеку. Споруджено комбінат побутового обслуговування.
В центрі села – пам’ятник В. І. Леніну і обеліск радянським воїнам, що загинули у Велику Вітчизняну війну при обороні і визволенні села.
Кам’янка заснована в 1924 році переселенцями-українцями з Бессарабії. Пізніше тут оселилися й молдавани.
У селі Покровці проживає Герой Радянського Союзу С. І. Болгарін.

Сучасна карта - Кам’янка