Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кохівка

КОХІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Заплази на лінії Одеса-Помічна. Населення -785 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Великобоярка, Федорівка, Шелехове.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу "Більшовик" зернового і м'ясо-молочного напряму, якому належить 8807 га земельних угідь, в т. ч. 6598 га орної землі. Колгосп вирощує також тютюн. Є допоміжні підприємства - млин, ремонтні майстерні, лісопильня.
Село має восьмирічну і початкову школи, бібліотеку, Будинок культури на 400 місць. Розбито парк ім. 50-річчя Великого Жовтня, а також висаджено 3,5 тис. декоративних і фруктових дерев.
Кохівка заснована у 50-х роках XIX століття переселенцями з західних областей України та півдня Росії. Під час боротьби з денікінцями в 1919 році кохівці організували партизан­ський загін, яким командували місцеві бідняки С. І. Адаменко та В. Т Сагал.
На території сільради, біля села Великобоярки. виявлено кургани з похованнями епохи брон­зи та поселення черняхівської культури.

Сучасна карта - Кохівка