Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Оленівка

ОЛЕНІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Кодими. Відстань до районного центру – 10 км, до залізничної станції Балта – 12 км.  Населення – 1285 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Мошняги та Семена-Карпівка.
На території Оленівки розташований колгосп «Москва», який має 2694 га земельної площі, Господарський напрям колгоспу – виробництво зерна і продуктів тваринництва. В 1967 році артіль зібрала з га по 34,9 цнт ячменю, 48,6 цнт кукурудзи, посівши одне з перших місць в районі по врожайності. Допоміжні підприємства – млин, олійня, деревообробна майстерня. Є відділення «Сільгосптехніки».
Село має восьмирічну школу, бібліотеку, клуб. У 1961 році за досягнуті успіхи в культурно-освітній роботі колективи бібліотеки і клубу були удостоєні звання «Бібліотеки відмінної роботи», «Клубу відмінної роботи».
Оленівка заснована в другій половині XVIII століття.
Під час революції 1905-1907 рр. тут були селянські заворушення. В 1918-1920 рр. жителі села в партизанських загонах І.К. Дячишина активно боролись за Радянську владу.

Сучасна карта - Оленівка