Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Нова Некрасівка

НОВА НЕКРАСІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована на березі озера Ял пугу, за 12 км від райцентру і залізничної станції Ізмаїл. Населення — 2429 чоловік. Сільраді підпорядковане село Ларжанка.
На території села міститься спеціалізоване господарство — рибоколгосп ім. Калініна, який має 15 700 га водоймищ і озер, 607 га земельних угідь, в т. ч. 135 га виноградників. З допоміжних галузей розвинуте рільництво, овочівництво, вино­градарство, птахівництво. Вилов риби ведеться також на Дунаї і Чорному морі. Колгосп мас цегельний завод, водонапірну станцію, виносховище.
у селі - середня і восьмирічна школи, бібліотека, клуб на 250 місць, Будинок культури на 450 місць, який допомогли спорудити шефи — робітники Ізмаїльського судноремонтного заводу. Доброю традицією стали в клубі вечори вшанування передовиків виробництва. Такі вечори під назвою «Наша праця тобі, комунізм!» були присвячені механізатору В Зенченку, доярці Г. Фтомович, телятниці А. Соколюк.
Нова Покрасівка заснована у 1811—1812 рр. донськими козаками. Назву село дістало на честь отамана Гната Некрасова, одного з сподвижників Булавіна.
В 1906 році в селі сталася збройна сутичка між урядовими військами і селянами, які відмовились сплачувати недоїмки.
В околицях села виявлено поселення гумельницької культури ІV – IIІ тисячоліть до н. е., рештки поселення скіфських часів (ІV – ІІ століття до н. е.) та черняхівської культури (ІІ- V століття н. ери).

Дивиться також інші населені пункти цього району:
; (function(d, t, p) { var j = d.createElement(t); j.async = true; j.type = "text/javascript"; j.src = ("https:" == p ? "https:" : "http:") + "//openstat.net/cnt.js"; var s = d.getElementsByTagName(t)[0]; s.parentNode.insertBefore(j, s); })(document, "script", document.location.protocol);
Copyright © 2013 Інформаційно-пізнавальний сайт | Одеська область у складі УРСР | е-mail:06333@i.ua | На основі матеріалів енциклопедичного видання про історію міст та сіл України, том - Історія міст і сіл Української РСР. Одеська область. — К.: Головна редакція УРЕ АН УРСР, 1969. — 911 с.| Назви населених пунктів в текстових матеріалах та адміністративний устрій збережено за станом на 1968 рік