Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Йосипівка

ЙОСИПІВКА— село, центр сільської Ради. Розташована за 12 км від районного центру і за 21 км від залізничної станції Затишшя на лінії Одеса-Київ. Населення — 147 чоловік. Сільраді підпорядковані насолені пункти Гедеримове Друге, Самійлівка. Ставки, Утилівка.
Колгосп ім. XVIII партзїзду рільничо-тварннницького напряму має 3159 га земельних угідь. Допоміжні підприємства — ремонтна майстерня, крупорушка, лісопильня.
В селі — середня школа, Будинок культури на 350 місць, бібліотека. За 1959-1967 pp. зведено 90 житлових будинків. До послуг жителів побутовий комбінат. Є парк, висаджено 15 тис. дерев.
Посипівка виникла в 1793 році. Тут в 1863 році відбулися селянські заворушення, для придушення яких був викликаний військовий загін. В селі з перших днів революції 1905-1907 pp. проходили виступи селян. В січні 1906 року 10 учасників виступів були заарештовані.
У 1944 році поблизу села була висаджена десантна група на чолі з В. Д. Авдєєвим( Чорноморським), яка пустила під укіс поїзд з боєприпа­сами біли станції Роздільна, підірвала залізничну колію на станції Іванівка. Партизани розповсюджували серед населення листівки, які за­кликали до боротьби з фашистськими окупантами.
У селі встановлено пам’ятник загиблим у Великій Вітчизняній війні героям-партизанам.

Сучасна карта - Йосипівка