Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Комарівка

КОМАРІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за ЗО км на північний захід від районного центру. До залізничної станції Веселий Кут — 48 км. Населення — 396 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Грушка, Лазарівка, Нові Бутори, Новоолексавдрівка, Трохимівка.
На території села міститься центральна садиба колгоспу «Розквіт» рільничо-тваринницького напряму. який володіє 3315 га земельних угідь, в т. ч. 1715 га пасовищ. Допоміжні галузі господарства — виноградарство, садівництво, птахівництво, бджільництво, шовківництво. Є млин, механічна майстерня, кормопереробний цех, пилорама.
Допомагають колгоспу шефи — робітники Одеського заводу ім. Жовтневої революції. Вони обладнали механічні майстерні, підвісну дорогу на свиноферми, ремонтують інвентар до посівних робіт.
В селі є восьмирічна і 2 початкові школи, клуб на 300 місць.
Заснована Комарівка у 1859 році.
Під час німецько-фашистської окупації її жителі брали активну участь у підпільній групі, що входила до партизанського загону, яким керував В. Д. Авдєєв (Чорноморський).

Сучасна карта - Комарівка