Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Веселий Кут

ВЕСЕЛИЙ КУТ (ДО 1944 року - Париж) – село, центр сільської Ради, розташоване в долині річки Когильника, за 12 км від райцентру. Через село проходить залізнична лінія Бессарабка – Ізмаїл. В селі – залізнична станція Паризька. Населення – 2090 чоловік. Сільраді підпорядковане село Роща.
Місцевий радгосп «Першотравневий» має 8364 га землі, в т. ч. 5716 га орної та 1760 га пасовищ. Господарство м'ясо-молочного напряму спеціалізується на відгодівлі свиней та великої рогатої худоби. У радгоспі є 2 механічні і столярні майстерні, відділення «Сільгосптехніка».
В селі – середня школа, заочна середня школа сільської молоді, клуб на 400 місць, бібліотека. Функціонує лікарня. Широко ведеться житлове будівництво. Тільки за останні 5 років збудовано понад 100 житлових будинків. Закладено парк «Юність».
Засноване село у 1816 році. Назву Париж одержало на честь перемоги Росії у війні 18112 року.

Сучасна карта - Веселий Кут