Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Шимкове

ШИМКОВЕ — село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км під районного центру і за ЗО км від залізничної станції Жеребкове на лінії
Одеса—Помічна. Населення — 800 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Амури, Вербове, Дружелюбівка, Новодачне, Романівка, Стародачне, Федотівка.
На території села розміщений колгосп ім. Щор­са, що має 5030 га землі, в т. ч. 3620 га орної. Напрям господарства — виробництво зерна і м’ясо-молочної продукції. За 1967 рік в колгоспі було вироблено по 49 цнт м’яса на 100 га угідь.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб на 250 місць, аматорська кіностудія, фільм якої "Герої живуть серед нас" користується популяр­ністю у сільських трудівників.
Шимкове засноване в 70-х роках XVIII сто­ліття. В 1905 році селяни розгромили поміщиць­ку економію. За це організаторів повстання було ув'язнено.
Комсомольська організація виникла у 1920 році.

Сучасна карта - Шимкове