Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Любопіль

ЛЮБОПІЛЬ – село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км під районного центру і за 24 км під залізничної станції Кремндінка на лінії Одеса–Помічна. Населення – 1169 чоло­вік. Сільраді підпорядковане село Ранжеве.
Колгосп ім. Суворова – велике господарство зерно-молочного напряму, якому належить 6206 га землі, в т.ч. 4686 га орної. Господарство обслуговують допоміжні підприємства – ре­монтна і сліосарно-теслирська майстерні, діє також кар'єр по видобуванню каменю-вапняку.
Є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. На честь 50-річчя Жовтня збудовано Будинок куль­тури. За останні роки споруджено 105 житло­вих будинків.
Село засновaно на початку XIX століття.
На березі Тилігульського лиману, поблизу Любопіля, знайдено могильник і поселення IV–III століть до н.е. Біля села Ранжевого виявлено поселення і могильник черняхівської культури (ІІІ–IV століття н. ери).

Сучасна карта - Любопіль