Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Плавні

ПЛАВНІ (до 1947 року – Барта) – село, центр сільської Ради, розташоване на березі озера Ялпугу, за 42 км від райцентру і за 17 км від залізничної станції Фрикацей. Населення – 2331 чоловік.
У селі – колгосп «Октябрь», якому належить 5725 га землі. Виробництво має тваринницько-зерновий напрям. Розвинуте також виноградарство. Допоміжні підприємства – млин, олійня, виноробня, механічні майстерні. В Плавнях розміщене відділення «Сільгосптехніка», а також філія Болградського винзаводу.
Є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. При клубі працює народний університет культури. З 1959 по 1967 рр. споруджено 80 житлових будинків.
Село засноване у 1814 році.
Біля села знайдено рештки поселень, що належать до гумельницької культури (IV- III тисячоліття до н. е.), доби пізньої бронзи (II – початок I тисячоліття до н. е.), раннього залізного віку (VII – VI століть до н. е.) та перших століть н. ери.

Сучасна карта - Плавні