Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Василівка

ВАСИЛІВКА - село, центр сільської Ради. Розташовина за 25 км від райцентру і за 9 км від залізничної станції Вигода на лінії Одеса- Київ. Населення - 1237 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Кагарлик. Кам'янка, Михайлівна. Секретарівка та Червона Гірка.
Колгосп ім. Кірова зерно-молочного напряму має 4519 га землі, в т. ч. 4018 га орної; з допоміжних підприємств - млин, 2 ремонтні майстерні, олійню. Є відділення «Сільгосптехніка». Тракторист колгоспу М. С. Огренич нагороджений Великою срібною медаллю ВДНГ та значком «Передовик сільського господарства УРСР».
У селі - восьмирічна школа з консультаційним пунктом для заочників, бібліотека, два клуби. Працює народний університет культури. До послуг трудящих - шевська і взуттєва майстерні.
До 50-річного ювілею Великого Жовтня в центрі села висаджено парк. За післявоєнні роки у Василівці споруджено понад 250 житлових будинків.
Перша згадка про село стосується 1849 року. В околицях села виявлено кілька поселень мезолітичної епохи (13-8 тисяч років тому).

Сучасна карта - Василівка