Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Баннівка

БАННІВКА -  село, центр сільської Ради, розташоване на 26 км від районного центру і за 10 км від залізничної станції Аліяга на лінії Одеса-Ізмаїл. Населення - 1681 чоловік.
На території села - колгосп «Ленінський шлях», якому належить 5461 га землі, в т. ч. 3856 га орної. Господарство зернового і м'ясо- молочного напряму. У 1967 році воно виростило 55 цнт винограду з га. В 1966 році кращий чабан артілі К. І. Маломен відзначений найвищою урядовою нагородою - орденом Леніна. Допоміжні підприємства - ремонтні майстерні, олійня, пилорама.
У Баннівці - восьмирічна школа, бібліотека. При клубі створено відомий на всю область колектив художньої самодіяльності. У 1964 році його митці, як кращі в районі і області, були нагороджені Одеським обласним будником народної творчості дипломом і комплектом інструментів для домбрового оркестру.
Село виникло в 1821 році.

Сучасна карта - Баннівка