Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березань

БЕРЕЗАНЬ - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км від райцентру і за 6 км під залізничної станції Вигода. Населення - 635 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Важне, Доброжанове. Дослідне, Курган. Петрівське та Широка Балка.
Місцевий колгосп «Ударна ленінська бригада» зерно-молочного напряму, має 4561 га землі, в т. ч. 3685 га орної; з допоміжних підприємств - млин, лісопильню, дві ремонтні майстерні. Господарство у 1967 році одержало по 25,3 цнт зернових. 39,5 цнт кукурудзи з га, по 394 цнт молока та 39,2 цнт м'яса на 100 га сільськогосподарських угідь.
У Березані - восьмирічна школа, 2 бібліотеки. Палац культури на 300 і сільський клуб на 200 місць.
За післявоєнний час у Березані споруджено 120 житлових будинків; Засноване село в 1924 році. Першими його жителями були переселенці з с. Яськів Біляївського району.
У селі знайдено відшліфовану кам'яну сокиру періоду бронзи (II тисячоліття до н. е.). Біля села Доброжанового виявлено рештки стоянки пізнього палеоліту (40-13 тисяч років тому).

Сучасна карта - Березань