Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Троїцьке

ТРОЇЦЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 19 км від райцентру і за 45 км від залізничної станції Вигода на лінії Одеса-Київ. Населення - 5460 чоловік.
На території Троїцького розміщено овоче- молочний радгосп «Троїцький», який має 6045 га сільгоспугідь, в т. ч. 3690 га орної землі. З допоміжних підприємств у радгоспі є, млин, лісопильня, цех по переробці томатів на сік, механічна і теслярна майстерні: меліоративна станція.
У селі є три школи - середня, восьмирічна і початкова, а також школа робітничої молоді, бібліотека, Будинок культури на 400 місць, клуб. Діє народний університет культури. Функціонує лікарня на 75 ліжок. Жителі користуються послугами побутового комбінату.
Перша згадка про село стосується 1785 року. В червні 1905 року в складеному на сільському сході листі селяни вимагали розподілу землі, припинення російсько-японської війни, звільнення політичних засланців. У 1920 році сільська Рада прийняла резолюцію «Про підтримку Радянської влади і допомогу непереможній Червоній Армії».
В роки Великої Вітчизняної війни в селі діяла підпільна група. В серпні 1943 року група була розкрита і її члени розстріляні.
На території села виявлені поселення античного часу (IV—III століття до н. е.) та часів черняхівської культури (III—V століття н. е.).

Сучасна карта - Троїцьке