ЗАТИШШЯ — селище міського типу (з 1964 року), центр селищної Ради, залізнична станція на лінії Одеса-Київ. Населення — 5,6 тис. чоловік. Селищній Раді підпорядковані населені пункти Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір'я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори.
Земельна площа колгоспу «Правда» становить 10227 га угідь, в т. ч. 7165 га орної землі. Господарство займається рільництвом і тваринництвом. З допоміжних підприємств працюють млин, олійня. 2 ремонтні майстерні, лісопильня. В 1967 році колгосп зібрав пересічно по 21.6 цнт озимої пшениці з га. Від кожної корови надоєне по 3223 кг молока, а на 100 га сільгоспугідь вироблено по 134,5 цнт м’яса. Розсадницький радгосп «Затишанськнй» вирощу« саджанці фруктових дерев та лісо декоративних і квітководекоративних порід. Врожай фруктів у 1967 році становив 54 цнт. з га. На території селища розміщені також відділення районного об'єднання «Сільгосптехніка», організація «Міжколгоспбуд». торговельна база, нафтобаза, райзаготконтора.
В селищі є середня школа, школа сільської молоді. Будинок куль-тури, бібліотека. Діє лікарня на 35 ліжок.
Затишшя виникло як залізнична станція в 1865 році під час будівництва Одесько-Балтської залізниці. У 1875 році робітники станції застрайкували, вимагаючи своєчасної виплати заробітної плати. Під час революції 1905-1907 рр. робітники одеських підприємств розповсюджували тут соціал-демократичні листівки. У повстанні на броненосці «Потьомків» брав участь місцевий житель З. М. Дашкевнч. В громадянську війну із станції Іванівка повинен був прибути радянський бронепоїзд. Куркулі та петлюрівці намагались примусити селян підірвати залізничну колію, щоб зупинити бронепоїзд. Зрадників у селі не знайшлося. Тоді вороги закатували 7 жителів, тіла яких поховані у братській могилі в Фрунзівці.
Партійний осередок і комсомольська організація виникли в 1923 році. За рішенням громадських зборів в листопаді того ж року в селі було проведено збирання коштів у фонд допомоги німецькому пролетаріату. У 1926 році в Затишші спорудили елеватор місткістю 100 тис. пудів.
У 1930 році організувалась Затишанська машинно-тракторна станція, директором якої був 25-тисячник М. І. Шарапов. У 1939 році трактористи цієї МТС були учасниками Всесоюзної сільськогосподарської виставки.
З перших днів німецько-фашистської окупації учитель місцевої ніколи Непомнищий організував учнів для боротьби з ворогами. Але не маючи досвіду підпільної роботи, підпільники потрапили до рук жандармів і були розстріляні. Друга група підпільників розповсюджувала листівки про становище на фронтах. Житель селища І. Г. Дитюк за героїзм в боях з фашистами нагороджений орденом Слави трьох ступенів.
На території сільради біля село Краснопіль виявлено рештки поселення пізньопалеолітичного часу (40—13 тнс. років тому).
Дивиться також інші населені пункти цього району: