Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старі Маяки

СТАРІ МАЯКИ  село, центр сільської Ради. Відстань до районного центру – 14 км, до залізничної станції Затишшя – 32 км. Розташоване село біля автомагістралі Одеса-Київ-Ленінград. Населення – 698 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Веселий Кут, Вовкосафонове, Жовтневе, Золочівське, Нові Маяки, Тимофіївка, Якимів Яр.
У селі міститься колгосп ім. Жданова, якому належить 7195 га землі, у т. ч. 4915 га орної. Господарство спеціалізується на виробництві зернових культур та тваринництві. Розвинене садівництво, виноградарство. Урожайність в1967 році зернових становила 24,9 цнт, кукурудзи — 30,5 цнт, цукрових буряків 181 цнт гектара.
Є допоміжні підприємства: дві ремонтні майстерні, олійня, крупорушний та виноробний цехи.
Село має восьмирічну школу, бібліотеку, клуб. У післявоєнні роки споруджено 165 бо нових будинків. В центрі села розкинувся великий парк.
Село виникло в середині XIX століття.

Сучасна карта - Старі Маяки