Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Августівка

АВГУСТІВКА — село, центр сільської Ради, розташовано за 70 км від райцентру і за 15 км від залізничної станції Одеса-Пересип. Населення - 763 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Котовка, Набережне, Протопопівка та Черевичне.
На території села розташований колгосп ім. Котовського зерно-молочного напряму, який має 5633 га сільгоспугідь, в т. ч. 3912 га орної землі. З допоміжних підприємств - три ремонтні майстерні. млин, виноробний пункт, цех по випалюванню вапна, цех по виробництву залізоботонних плит.
У селі є восьмирічна школа і школа сільської молоді, дві бібліотеки, клуб. За післявоєнні роки споруджено понад 200 житлових будинків. Напередодні 50-річчя Великого Жовтня відкрито ГІалац культури на 350 місць. В Августівці вста¬новлено пам'ятник героям Великої Вітчизняної війни.
Село засноване в 50-х роках XIX століття. На його території та поблизу с. Черевичного знайдено черняхівське поселення III—IV століть н. ери.

Сучасна карта - Августівка