Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Борсуки

БОРСУКИ -  село, центр сільської Ради , розташоване за 20 км від районного центру за 20 км від районного центру і за 12 км від залізничної станції Абомелікове на лінії Одеса-Київ. Населення – 1265 чоловік.
Місцевий колгосп «Ленінська іскра» володіє 2608 га земельної площі. Виробничий напрям господарства – рільництво та тваринництво. У 1967 році зібрано по 32,3 цнт кукурудзи, 209 цнт цукрових буряків з гектара.
Є восьмирічна школа, бібліотека. Хоровий гурток сільського клубу нагороджується в 1963-1965 рр. грамотами на обласному огляді художньої самодіяльності. Здавна в Борсуках поширене ткацтво і вишивання. Ткалі О.В. Цимбалюк та Я.Д. Моргун брали участь в обласній виставці творів образотворчого мистецтва, присвячений 50-річчю Великого Жовтня. Вони удостоєні дипломів першого ступеня.
В селі відкрито комбінат побутового обслуговування.
Перші відомості про село належать до другої половини XVIII століття. Його поселенцями були кріпаки, що тікали від своїх поміщиків.
У березні 1919 року партизанський загін І.К. Дячишина в районі сіл Борсуків, Перейми, Саражинки роззброїв петлюрівську частину.

Сучасна карта - Борсуки