Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Трапівка

ТРАПІВКА (до 1945 року - Тропоклу) - село, центр сільської Ради, розташовано на східному березі озера Сасика, за 12 км від районного центру і за 25 км від залізничної станції Сарата. Населення — 1486
чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Зарічне і Новоселиця.
На території села — центральна садиба колгоспу ім. Суворова, який має 6495 га землі, в т. ч. 4715 га орної. Виробничий напрям — рільництво, м'ясо-молочне тваринництво, виноградарство та птахівництво. Допоміжні підприємства — млин та дві виноробні.
У Трапівці діють восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
До послуг населення — швейна майстерня. За 1959—1966 рр. збудовано 155 житлових будинків. Село засноване в 1829 році. У 1922 році в Транівці виникли підпільні осередки, члени яких брали участь у Татарбунарському повстанні і були закатовані румунськими жандармами після його придушення.
На території села знайдено рештки поселень доби бронзи та перших століть н. ери. Такі ж рештки виявлено біля сіл Зарічного і Новоселиці.

Сучасна карта - Трапівка