Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красне

КРАСНЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південний схід від районного центру і за 11 км від залізничної станції Паризька. Населення — 1520 чоловік.
Радгосп «Красний», центральна садиба якого міститься в селі, має 6648 га сільськогосподарських угідь і займається м'ясо-молочннм тваринництвом, вівчарством, вирощуванням зернових культур. Керує радгоспом Герой Соціалістичної Праці І. Ф. Венгловський. Радгосп
організував інститут передового досвіду. Цей інститут виховав багато майстрів землеробства і тваринництва. Серед них Герой Соціалістичної Праці І. П. Полішко, який щорічно відгодовує по 4 і більше тисяч свиней, чабани Г. Г. Кіосе та І. І. Катаман настригають по 3,5—4 кг вовни від вівці. У 1967 році на 100 га сільськогосподарських угідь вироблено 123,9 цнт м'яса, в т. ч. 121,5 цнт свинини, 223 цнт молока.
За успіхи у виробництві та продажу державі продуктів тваринництва і рільництва радгоспу вручено пам'ятний Червоний прапор ЦК КПРС, Президії Верховної Ради і Ради Міністрів СРСР та ВЦРПС, нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора. Трудівники радгоспу обмінюються досвідом роботи з трудящими Варненської округи Народної Республіки Болгарії.
У Красному — середня школа, клуб па 200 місць, при якому працює лекторська група товариства «Знання», 2 бібліотеки. За останні роки споруджено 100 житлових будинків.
Село засноване в 1815 році. Свою назву воно дістало в пам'ять про перемогу російських військ над французами у 1812 році під Красним на Смоленщині.

Сучасна карта - Красне