Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старосілля

СТАРОСІЛЛЯ (кол. Окниця, до 1947 року— Фрумушика Веке) — село, центр сільської Ради. Розташоване на річці Чілігідері, за ЗО км від райцентру і за 25 км від залізничної етапнії Березине. Населення — 1798 чоловік. Сільраді підпорядковане село Семисотка.
Колгосп ім. Чапаєва має 4371 га землі, в т. ч. 3313 га орної, і спеціалізується на вирощуванні озимої пшениці, кукурудзи, соняшнику та м'ясо- молочному тваринництві. В господарстві працюють лісопильня, кар'єр по добуванню бутового каменю, столярна та ремонтна майстерні, виноробня.
У селі восьмирічна школа, 2 бібліотеки, Будинок культури. За 1960—1966 рр. колгоспники побудували 90 будинків, стадіон, посадили парк.
Перші відомості про заснування села стосуються 1818 – 1820 рр. В 1917 році селяни розгромили панську економію, спалили маєток, поділили землю.
Біля села знайдено поховання з римськими амфорами та керамікою ІІІ століття н. ери.

Сучасна карта - Старосілля