Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вигода

ВИГОДА - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від райцентру і за 1 км від залізничиої станції Вигода на лінії Одеса-Київ. Населення - 2357 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Ленінське Перше, Паліївка і Червона Зірка.
На території села розташована центральна садиба виноградарського радгоспу «Вигодинський». З допоміжних підприємств тут працюють ремонтні майстерні. Є винзавод, молокозавод.
У селі - середня школа і школа робітничої молоді, бібліотека, клуб. До 50-річчя Жовтня жителі одержали Будинок культури на 500 місць. Функціонує лікарня на 25 ліжок. До послуг населеная - швейна і шевська майстерні. За післявоєнні роки у Вигоді споруджено 543 будинки.
Село Вигода виникло в 60-роках XIX століття. Селяни в 1905 році повстали проти поміщиків і були жорстоко покарані властями. В 1920 році а ініціативи більшовика Г. Г. Шершньова в селі був організований партійний осередок.

Сучасна карта - Вигода