Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Трудове

ТРУДОВЕ (до 1945 року – Дракуля) – село, центр сільської Ради, розташоване в Буджацькому степу, в долині річки Дракулі. Відстань до
райцентру – 22 км, до залізничної станції Дзинілор – 25 км. Через село проходить автошлях Кілія-Вилкове. Населення – 1908 чоловік. Сільраді підпорядковане село Миколаївка.
Колгоспу «Маяк» належить 5334 га землі, в т. ч. 295 га виноградників. Основний напрям господарства – м'ясо-молочне тваринництво, виноградарство, вирощування зернових і технічних культур, розведення риби, птахівництво. Допоміжні підприємства: вовночесальня, пилорама, 2 ремонтні майстерні.
В селі є середня школа та консультаційний пункт Кілійської заочної школи, дві бібліотеки, клуб. Працює швейна майстерня.
Засноване Трудове в кінці XVIII століття. В період румунської окупації в селі діяла підпільна організація. Багато жителів села взяли участь у Татарбунарському повстанні. Активні учасники повстання С. Максименко і Ф. Задорожній були розстріляні.
На території села знайдено поселення черняхівської культури (III-V століття н. ери).

Сучасна карта - Трудове