Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калинівка

КАЛИНІВКА (до 1940 року – Повійка) – село, центр сільської Ради. Відстань до рай­центру – 13 км, до залізничної станції Креми­дівка на лінії Одеса–Помічна – З0 км. Насе­лення 460 чоловік. Сільраді підпорядковані на­селені пункти Кордон, Червова Нива, Широке.
У Калинівці – колгосп ім. Шевченка зерно-молочного напряму, який має               4417 га землі. Основною зерновою культурою в артілі озима пшениця (915 га). В 1907 році зібрали по 25,6 цнт пшениці з гектара. З допоміжних підприємств колгосп має ремонтну, 2 столярно-теслярні майстерні, черепичний цех.    
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб на 250 місць. Працівникам бібліотеки у 1966 році присвоєно звання бібліотеки відмінної poботи. На честь 50-річчя Великого Жовтня закінчено спорудження шосе Ониськове – Комінтернівське.
Калинівка заснована у 90-х роках ХVІІІ століття кріпаками з Полтавщини.
У центрі Калинівки височить пам’ятник воїнам-героям, які загинули в боях за визволення села від фашистських загарбників.
Поблизу села знайдені рештки поселення III-ІV століть н.ери.

Сучасна карта - Калинівка